Punt Welzijn Goedbezig Weert Blog

Wie zijn we?

Het team van Goedbezig Weert van Punt Welzijn bestaat uit 9 parttime professionals en verschillende teams vrijwilligers, met elk hun eigen taakgebied.

Wij stellen ons even aan u voor:

Simone de Back

 

s.de.back@puntwelzijn.nl

 

06 54304692

 

  • Goedbezig Weert
  • Betrokken ondernemen
  • Comm op!

Diederieke Brueren

 

d.brueren@puntwelzijn.nl

 

 

  • Jonge mantelzorgers

Francien Clout

 

f.clout@puntwelzijn.nl

 

 06 54304192

 
  • Goedbezig Weert
  • Betrokken Ondernemen
  • Sponsorwinkel

Elsa van den Goor

 

e.vandengoor@puntwelzijn.nl

 

 

  • Goedbezig Weert
  • Vrijwilligerscollege

Pauline van Hulzen

 

 p.van.hulzen@puntwelzijn.nl

 

06 52637342

 
  • Maatjes
  • Seniorenvoorlichting
  • Mantelzorg
  • Ouderenondersteuning

Sanne Kuepers

 

s.kuepers@puntwelzijn.nl

 

06 31225929

 

 

  • Mantelzorg
  • Goedbezig Weert
  • Sanne is afwezig van begin mei tot half september 2018

 

Mariska Sanders

 

m.sanders@puntwelzijn.nl

 

06 44965292

 

  • Goedbezig Weert
  • Beursvloer
  • Comm op!

Miloe Steen

 

m.steen@puntwelzijn.nl

 

 

  • Mantelzorg

Thomas Witjes

 

t.witjes@puntwelzijn.nl

 

 

  • Maatjes
  • Mantelzorg

Vrijwillige consulenten

Goedbezig Weert

goedbezig@puntwelzijn.nl

0495 697900

  • Goedbezig Weert
  • di 930-1200 uur
  • do 930-1200 uur

Vrijwillige coördinatoren maatjes

maatjes@puntwelzijn.nl

0495 697900

  • Maatjes

 

Vrijwillige consulenten Vrijwilligerscollege

 goedbezigweert@gmail.com

0495 697900

  • vrijwilligerscollege